HANNOVER MESSE

HANNOVER MESSE SANAL FUARI 12-16 NİSAN 2021 12-16 Nisan 2021 tarihleri arasında dijital platformda gerçekleşecek olan Hannover 2021 Fuarı’nda yer alacağız. Dijital standımızı ziyaret edip iletişim bilgilerinizi bırakırsanız memnun oluruz. Arzu ederseniz ürünlerimizi ve hizmetlerimiz sizlere anlatmak ve işbirliği fırsatlarımızı görüşmek üzere Hannover 2021 Fuarı Toplantı Platformlarında bir araya gelebiliriz.

NPPES 2020 FUAR & ZİRVESİ

NPPES 2020 FUAR & ZİRVESİ 4-5 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Nükleer Güç Santralleri Fuar ve Zirvesi 2020’de sektördeki gelişmeler hakkında bilgi edindik ve firmamızın standında sektör temsilcileri ile bir araya gelerek işbirliği fırsatlarını görüştük. Konuklarımıza firmamıza zaman ayırdıkları için teşekkür ederiz.

YENİ FABRİKA

YENİ FABRİKA Şubat 2019 itibariyle faaliyetlerimize Bursa Kayapa OSB’de yer alan yeni fabrikamızda devam edeceğimizi duyurmaktan mutluyuz. Şirketimize ait olan yeni tesisimizde siz değerli müşterilerimize daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmek için gerekli olan yatırımları gerçekleştirdik. Yeni tesisimizin verdiği ivme ile büyümemizi devam ettirmeyi hedefliyoruz.